Pak minuta nga mbyllja e procesit të votimit, Luigi Soreca viziton qendrën e votimit tek 'Liceu Artistik'

Ambasadori i BE-së Luigi Soreca vetëm pak minuta nga mbyllja e procesit të votimit ka qenë i pranishëm tek ‘Liceu’ për të shikuar procesin e votimit.

‘Kemi qenë gjithandej dhe nuk është se kemi parë probleme. Nuk ka radhe mesa duket.’- tha Soreca.


Lajmi kryesor:

Ndërkombëtarët po monitorojnë! Kim: Kandidatët të mos supozojnë, por të pranojnë gjykimin e votuesve! Soreca: Do të ndjekim procesin e numërimit, rezultati të pritet me qetësi e durim


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?×

Lajmi i fundit

John

'Faleminderit Leo', Barcelona përcjell legjendën Messi me dy fjalë dhe një video me momentet e tij më të mira në fushën e blertë