Pak minuta para sfidës me Poloninë, ja si duket atmosfera në stadiumin ‘Air Albania’

Plot 22 mijë tifozë kanë mbushur stolat e stadiumit ‘Air Albania’, në pritje për të paraë ndeshjen me Poloninë. Report Tv sjell atmosferën brenda stadiumit, pak para fillimit të sfidës.


Lajmi kryesor:

Ëndërr kuqezi e plagosur në 'Air Albania', Shqipëria humb me Poloninë! Incidenti i rëndë me shishet në fushë, shiten brenda në stadium ndërkohë që nga jashtë nuk lejohen


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

SPECIALE/ Bunk’Art 1 dhe  Bunk’Art 2, nga kampet, telat me gjemba, e deri te burgjet, ‘streha’ e komunizmit në 45 vite