VIDEO/ Pak para mbërritjes së Erdogan, Rama 'shqetësohet' nga disa neone të thyer në kryeministri, merr menjëherë në telefon punonjësin

Si artist, kryeministri Edi Rama nuk mund të tregohet indiferent ndaj detajeve, e këtë e ka treguar në më shumë se një rast. Teksa po bëhej gati të priste Presidentin Turk, Recep Erogan në Kryeministri, Rama nuk lënë pa vënë re disa neone të thyer. Ai i ka bërë foto, ndërsa menjëherë më pas ka marrë në telefon punonjësin që pa dyshim është kritikuar.

1642426560_1642425394NENONI.jpeg


Lajmi kryesor:

Erdogan: Të merren hapa më të shpejta kundër FETO në Shqipëri që raporti ynë të mos errësohet! Rama: S’kemi pse zgjedhim andej ose këtej! Turqia mike, SHBA-BE aleate strategjike


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Finalja e Conference League, Duka falënderon Ramën, Veliajn dhe të gjitha institucionet që ndihmuan në suksesin