VIDEOLAJM/ Pak para se të futen në stadium, tifozët holandez kërcejnë me muzikë popullore shqiptare

Pak orë para se të futen në stadium, tifozët holandez po marrin "zemër" dhe po kërcejnë me motivet popullore shqiptare. Kjo nuk është hera e parë, pasi edhe një ditë më parë ky çift ka zhvilluar "spektakël" në Pedonale.


Lajmi kryesor:

Conference League/ Tirana shkëlqen, ditë feste dhe zero incidente serioze gjithë ditën! Valle dhe muzikë në rrugët e kryeqytetit! Mijëra tifozë shijuan finalen e parë evropiane në Shqipëri (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Meta dekoron doktor Arben Rruginë me titullin 'Mjeshtër i Madh'

Meta dekoron doktor Arben Rruginë me titullin 'Mjeshtër i Madh'