Pakistan, 22 të vdekur në qytetin Mardan 

Një kamikaz pjesë e grupimit taleban ka hedhur veten në erë mesditën e sotme në qytetin e Mardanit. Kamikazi identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur e ka shpërthyer bombën jashtë zyrave të “National Database and Registration Authority “ ku si pasojë 22 persona mbetën të vdekur dhe 30 persona të plagosur.

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Breshëri dëmton prodhimin e pjeshkave në Lushnjë, fermerët: Duam dëmshpërblim nga shteti (VIDEO)