Pamje mahnitëse në tokën e egër të Afrikës

Një fotograf duke fotografuar në Afrikë

Natyra ngelet gjithmonë mbreslënëse njerëzit çdo ditë duhet të kujtojnë madhështinë e kësaj bote. Afrika është shtëpia e shumë kafshëve të egra. Për mijëra njerëz ajo është destinacioni i tyre i preferuar turistik. Më poshtë do të gjeni nje copëz Afrike afër jush, sepse do të shikoni disa nga fotografitë më të bukura të realizuara ndonjherë.

/G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Prishja e banesave te '5 Maji', PD kërkon seancë dëgjimore me banorët dhe Veliajn! Dorëzon zyrtarisht kërkesën në Komisionin e Ligjeve