Pamjet para momentit të vrasjes në Tiranë, autori lëviz me kafe dhe pistoletë në dorë! 27-vjeçari qëndron përballë tij

Report Tv ka siguruar foton  nga vendi i ngjarjes pak para momentit të vrasjes së 27-vjeçarit Mehmet Qema. Në foto duket se një grup miqsh janë ulur për të konsumuar pije në lokal, ku autori dallohet se lëviz gjatë gjithë kohës me armë në dorë pa tentuar aspak ta mbajë atë në brez apo ta fsheh, ndërsa përballë tij ndodhet 27-vjeçari, i cili mbeti i vrarë pak minuta më vonë. Konflikti i çastit mendohet se është arsyeja që çoi në vrasjen e 27-vjeçarit nga miku i tij Marjus Dema, i cili është shpallur në kërkim së bashku me personat e tjerë që janë në foto.

Autori me arme ne dore


Lajmi kryesor:

Tiranë, vret shokun me plumb në gjoks teksa pinin në lokalin që prodhonte Bitcoin! Vetëdorëzohet 28-vjeçari: E bëra pa dashje, armën e solli vetë (PAMJET para tragjedisë)


I.K./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?×

Lajmi i fundit

John

‘Urrejtja ndaj publikes’, Braçe denoncon vjedhjen në Qendrën Shëndetësore në Këmishtaj: Merr një banjo dhe ia ngjit dhomës së tij për nevoja private