Pamjet që humbët, Elvana Gjata përlotet para mijëra personave (Video)

Pamjet që humbët, Elvana Gjata përlotet para mijëra personave (Video)

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata e përlotur gjatë koncertit në Prishtinë

Elvana Gjata është një nga këngëtaret shqiptare që dhuron shumë emocione kur shfaqet në skenë. Mirëpo gjithashtu është një nga të paktat që i shfaq emocionet e saj pa kompleks në koncerte. Pikërisht para një muaji teksa jepte koncertin e saj në kryeqytetin e Kosovës në Prishtinë, Elvana është përlotur.

A post shared by Gazeta Paloma (@gazetapaloma) on

Në këto momente po këndonte baladën e saj “më fal”, pjesë e albumit “3EP”, që solli pas rikthimit të saj nga SHBA. Këngëtarja nuk i ka përmbajtur dot lotët, ndërsa i drejtonte mikrofonin publikut që ti bashkoheshin asaj në këndim.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ana: 27/07/2018 12:35

    Thjesht ka vene xixa te syte. :D

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)