Pandemia e COVID-19 rikthen trendin e biçikletave, Redon Makashi braktis BMW-në

Redon Makashi

Pandemia tregoi se biçikleta është jo vetëm një mjet ekonomik e i shëndetshëm, por edhe mjaft praktik për të qarkulluar në kryeqytet. Në një kohë që Bashkia e Tiranës po zgjeron rrjetin e korsive të dedikuara për dyrrotakët, gjithnjë e më shumë qytetarë po blejnë një të tillë.

Këtij trendi nuk i ka shpëtuar as këngëtari i njohur Redon Makashi, i cili ka vendosur që të lërë automjetin e tij BMW dhe të përdorë biçikletën për lëvizjet brenda kryeqytetit.

Redon Makashi

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Çfarë mendoni se do të krijojë situata në PD me mbledhjen e dy Kuvendeve?×

Lajmi i fundit

John

Operacion gjatë gjithë natës kundër lojërave të fatit në Vlorë, 3 në pranga! Bllokohen disa pika llotosh