‘Paqe’ në Laç, Bylisi merr një pikë të artë në transfertë

‘Paqe’ në Laç, Bylisi merr një pikë të artë në transfertë

Ndeshja e parafundit e javës së shtatë të Superligës mes Laçit dhe Bylist është mbyllur në barazim pa gola. Skuadra e drejtuar nga Starova ishte më kërkuese në këtë sfidë, por ballshiotët në fund ja kanë dalë të marrin një pikë të artë në transfertë, ç’ka i jep mundësinë të ruajnë përkohësisht vendin e parë në tabelë.

Ndërkohë për Laçin ky ishte barazimi i tretë radhazi. Kurbinasit ndodhet në kuotën e shtatë pikëve pas shtatë ndeshjes, duke qenë larg pritshmërive. Javën e ardhshme kurbinasit do të përballen me Tiranën në kryeqytet, ndërsa Bylisi do të presë Luftëtarin.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë