‘Parajsa me ty’, Georgina Rodriguez më e dashuruar se kurrë me Cristianon

Georgina Rodriguez duket se është më shumë se kurrë e dashuruar me futbollistin e njohur Cristiano Ronaldo.

Ndërsa po shijon një kapitull të ri në Arabinë Saudite, Georgina nuk heziton të ndajë për fansat herë pas here foto dhe video me fëmijët dhe Cristianon.

Këtë herë bukuroshja ka publikuar një video krah partnerit të saj duke ecur në det.

“Parajsa me ty”, shkruan ajo krah postimit.

 

Xh.K/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Protesta te Bashkia, Belind Këlliçi kërcënon drejtorët e policisë: Jeta është e gjatë, do ta paguani

Protesta te Bashkia, Belind Këlliçi kërcënon drejtorët e policisë: Jeta është e gjatë, do ta paguani