Paris/Vlashent Sata nga vetizolimi: Ruajeni veten dhe të tjerët (VIDEO)

Kantautori Vlashent Sata nga shtëpia e tij në Paris bën apel për kujdes. Ai gjithashtu çdo mbrëmje këndon për miqtë e tij, këngë të ndryshme në kitarë


Lajmi kryesor:

'Është koha të qëndrojmë në shtëpi', artistë e njerëz të thjeshtë bëhen bashkë: Lutemi të kalojë me sa më pak dhimbje!


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?×

Lajmi i fundit

John

Arrestimi i shefit të Fushë Arrëzit për përdhunim, Lleshaj: Gjest i ulët kriminal