POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Partnerja e Stresit publikon dokumentin familjar, po ju e vutë re këtë detaj? (Foto)

Reperi Stresi dhe partnerja e tij Keisi

Reperi shqiptar Stresi dhe partnerja e tij Keisi kanë celebruar para shumë muajsh dashurinë e tyre. Gjithçka u realizua në një ceremoni mjaft intime ku morën pjesë famijarët dhe miqtë e tyre më të afërt.

Para pak orësh Keisi ka publikuar foton e çertifikatës familjare dhe ne pikasëm një detaj të veçantë. Bëhet fjalë për çertifikatën e familjes së reperit Arkimed Lushaj ku normalisht bën pjesë tashmë pas celebrimit edhe gruaja e tij.

Foto e publikuar nga Keisi

Siç shihet në foto kjo e fundit ka marrë vendimin të trashëgojë mbiembrin e partnerit të saj, tashmë quhet Keisi Lushaj. Stresi duhet të jetë mjaft krenar për këtë vendim!

 

fl.mi.
Komento