Pas ditëlindjes së parë së vajzës së tyre, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi publikojnë fotot e ëmbla nga festimet

Pas ditëlindjes së parë së vajzës së tyre, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi publikojnë fotot e ëmbla nga festimet

Marina Vjollca dhe familja e saj

Vajza  e Marinës dhe Getoarit, Marget festoi ditëlindjen e saj të parë më 24 Nëntor.

Marina së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa pamje të veçanta nga festa e ditëlindjes së të bijës. “Të kombinuar ne të tre. Marget. Ditëlindja e parë 24 nëntor”, ka shkruar Marina. Ata shfaqen të veshur në nuancat e ngjyrës vjollcë, teksa janë kombinuar me njëri-tjetrin.

1/4
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Spahiu: Masakra betonimit në bregdet buron nga ligji turpshëm i pronave 7501

Spahiu: Masakra betonimit në bregdet buron nga ligji turpshëm i pronave 7501