Pas humbjes me Italinë, Edi Rama viziton Kombëtaren në qendrën stërvitore! Pozon krah Brojës dhe Ramadanit

Pas humbjes me Italinë, Edi Rama viziton Kombëtaren në qendrën stërvitore! Pozon krah Brojës dhe Ramadanit

Pas sfidës së humbur dje me Italinë, kombëtarja shqiptare nuk ka humbur kohë dhe ka nisur me zhvillimin e seancave stërvitore.

Titullarët priten t’i nënshtrohen një stërvitjeje rikuperuese. Ndërkohë Sylvinho ka lejuar lojtarët që pas stërvitjes të takojnë familjarët në mënyrë që të rikuperohen edhe psikologjikisht pas humbjes.

Futbollistët e kombëtares janë takuar edhe me kryeministrin Edi Rama i cili ishte sot për t’i vizituar në qendrën stërvitore në afërsi të Dortmundit.

Gazetari i sportit Arlind Sadiku ka postuar një foto krah Ramës, Armando Brojës dhe Ylber Ramandanit.

Foto e postuar nga gazetari Arlind Sadiku (Ylber Ramadani, Armando Broja, Arlind Sadiku dhe Rama)

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Komunisti qi lunte futboll me top lecke: 17/06/2024 11:23

  Ore ata janë shqiptar që kane sakrifiku duke u rritur e luajtur jashtë,kurse ti je një kryeministër mrenapërmrena dhe mire asht me bo foto me futbollistet venali,që ti ‘ngresh moralin’ që të luhet futboll ene n’Shqipni,se Duka jot e ka shkatrru futbollin shqiptar dhe ti rri e bo sehir duke mor trofete e emigranteve,në vend që të levizesh e te spastrosh mafien nga futbolli shqiptar ,se po infekton dhe kombtaren,që sa kohe nuk dukeshit ju ,e merrte ndonjë fitore,apo luante sadopak,po tani që i rrini para mbrapa,jan tuj shku ‘për lesh’ e futboll nuk jan tuj ba.

  Përgjigju
 • Tani: 16/06/2024 23:44

  Mirë që s’ka vesh blusen e Italisë.

  Përgjigju
 • Flora keci: 16/06/2024 17:50

  Çunat e kombëtares është turpe të dilni me atë që është dhe do jet tersi lojës tuaj

  Përgjigju
  • alban: 17/06/2024 10:36

   zemra jote eshte vicidoli,ske lidhje me futbollin

 • Sondazhi i ditës:

  'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Hamas dhe Fatah, marrëveshje në Pekin për qeveri pajtimi! Angazhim pas luftës në gaza

Hamas dhe Fatah, marrëveshje në Pekin për qeveri pajtimi! Angazhim pas luftës në gaza