Pas incidentit në avion, Elhaida Dani ka një këshillë për veten që vlen për të gjithë

Pas incidentit në avion, Elhaida Dani ka një këshillë për veten që vlen për të gjithë

Elhaida Dani, këngëtare

Elhaida Dani është një nga këngëtaret më të komentuara të momentit përsa i përket jetës private dhe asaj profesionale. Ditën e sotme këngëtarja është vënë përballë një incidenti.

Teksa udhëtonte me avion, i është derdhur kafeja në pantallonat e bardha duke i lënë njollë. Përmes një fotoje në Instagram ajo ka një këshillë për veten dhe të gjithë ne:

'Këshillë për veten: Mos pi kafe në avion kur ke veshur për herë të parë xhinse të bardha. Nuk është diçka e zgjuar'

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ver Llapa: 18/07/2018 17:59

  Kur nuk mora une ftese per pastrim.

  Përgjigju
 • Tiranasi: 18/07/2018 06:57

  Po je fshatare mi goce Elhaida Dani je profinciale Ka nje shprehje popullore A Di Macja Me Pi Uje Edhe ti ashtu je do japesh men ti Jeni bo me shumice vajza Shqipetare Kengetare Tu nxjer Cicat e tunxjer Bythet tu ja tregu miletit Turp

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Të hënën përballja, trajneri i Polonisë: Shqiptarët i vlerësojmë shumë, por do vendosim ne!

Të hënën përballja, trajneri i Polonisë: Shqiptarët i vlerësojmë shumë, por do vendosim ne!