Pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi skuq rrjetin, të gjithë sytë drejt saj (FOTO)

Pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi skuq rrjetin, të gjithë sytë drejt saj (FOTO)

Vetëm pak ditë më parë çifti më i përfolur i showbizit i dha fund martesës. Robert Berisha dhe NoraIstrefi u ndanë pasi ishin në një lidhje prej 13 vitesh. Tashmë Nora duket se ka kthyer faqe. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto me bikini të kuqe ku duket më seksi se kurrë më parë. Gjithë rrjeti ka shpërthyer në komente duke i kujtuar Robertit se çfarë ka humbur.

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • oh si qysh bre ?: 05/09/2019 21:04

    kjo asht femn me Stil ai qi e ka pas , s'ka dit m ja tru si duht . jam i bindun ka m gjt hpjt frajri duhun kjo sssxi VIP

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Dy ish shokët e klasës të atentatorit të Trump: Nuk dinte të gjuante, ishte përjashtuar nga klubi i qitjes

Dy ish shokët e klasës të atentatorit të Trump: Nuk dinte të gjuante, ishte përjashtuar nga klubi i qitjes