Robert Berisha flet për ish-bashkëshorten Nora Istrefi, tregon së çfarë do bënte nëse ajo do e ftonte në dasmë

Robert Berisha flet për ish-bashkëshorten Nora Istrefi, tregon së çfarë do bënte nëse ajo do e ftonte në dasmë

Robert Berisha ka dhënë se fundmi një intervistë ku ka folur edhe për ish-bashkëshorten Nora Istrefi.

I ftuar në emisionin “Pikë”, ai tregoi se si qëndron raporti me Norën dhe shumë gjëra rreth jetës së tij personale.

Roberti tha se nëse Nora do e ftonte në dasmën e saj do të këndonte këngë vetëm që ajo dhe vajza të ishin të lumtura.

“Unë uroj që Nora dhe Renee të jenë të lumtura, dua vetëm lumturinë e tyre dhe vetëm për këtë do të këndoja në dasmën e Norës, nëse do të më ftonte”, tha Roberti.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Patrioti: 02/01/2022 11:54

    Edhe Une do ja kendoja nje kenge nese do me ftonte Nora. Esht shume e mire

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë