Robert Berisha në një lidhje të re dashurie? Ish bashkëshorti i Nora Istrefit kapet ‘mat’ në rrugët e Prishtinës (FOTO)

Robert Berisha në një lidhje të re dashurie? Ish bashkëshorti i Nora Istrefit kapet ‘mat’ në rrugët e Prishtinës (FOTO)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha

 Këngëtari dhe ish bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha pas ndarjes nga këngëtarja e famshme ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Së fundmi ‘Prive’ ka publikuar disa foto të Robertit së bashku me një vajzë.

Dyshja ishin të kapur për dore teksa në orët e vona të mesnatës po shëtisnin në rrugët e kryeqytetit të Kosovës, ndërsa imazhi i vajzës nuk dallohet qartë.

Megjithatë nuk dihet nëse vajza në foto është me të vërtetë e dashura e moderatorit, apo ata janë thjeshtë shokë.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!