Pas Vorës, edhe bashkia e Delvinës dhe Matit braktis detyrën për protestën

Pas Vorës, edhe bashkia e Delvinës dhe Matit braktis detyrën për protestën

PD dhe LSI zhvilluan protestën para sallës së Kuvendit, teksa po mbahej seanca plenare. Ndërkohë që në protestë përveç punonjësve të bashkisë së Vorës që drejtohet nga PD-ja, ishin edhe ata nga Delvina, Burreli, Kamza dhe Kavaja, që drejtohen nga të zgjedhurit e opozitës Në bashkinë e Delvinës dhe Matit nuk ka asnjë punonjës dhe nuk ofrohet asnjë shërbim për qytetarët edhe pse është ditë e martë.

Dera e bashkise e mbyllur


Lajmi kryesor:

Opozita mbyll mes tensionesh protestën e katërt, Basha: Më 16 mars 'përcjellim' Ramën (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Financimi rus/ Ligjet që shkeli Kryemadhi, çfarë rrezikon nga mosdeklarimi i llogarive bankare jashtë vendit

Financimi rus/ Ligjet që shkeli Kryemadhi, çfarë rrezikon nga mosdeklarimi i llogarive bankare jashtë vendit