Pas zjarreve në Fier dhe Kukës, këto janë katër qarqet që rrezikohen më shumë nga flakët

Pas zjarreve në Fier dhe Kukës, këto janë katër qarqet që rrezikohen më shumë nga flakët

Pamje nga zjarri i rënë në Seman

Pas zjarreve të rëna ditën e sotme në Seman të Fierit dhe në Kukës, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë me dije katër qarqet më të rrezikuara nga flakët.

IGJEUM njofton se janë katër qarqet më të rrezikuara në vend janë ato të Fierit, Shkodrës, Tiranës dhe Lezhës.

Po kështu IGJEUM njofton edhe për situatën meteorologjike duke treguar se gjatë ditës së nesërme mund të ketë reshje në disa zona të vendit, ndërsa në disa të tjera mund të ketë reshje në formë shtrëngatash.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq