Pasioni që kishte për luanët vret 33 vjeçarin

Pasioni që kishte për luanët vret 33 vjeçarin

Foto ilustruese

Një 33 vjeçar në Çeki ka humur jetën për shkak se u sulmua nga njeri prej dy luanëve të cilët ai i mbante në shtëpin e tij.

Michal Prasek i mbante dy luanat në një kafaz në shtëpinë e tij në fshatin Zdechov në Çeki. Sipas autoritetetve ka qenë babai i tij që ka gjendur trupin e viktimës. I shokuar ai ka njoftuar autoritetet pasi djali itij ishte bërë copash nga “bishat” që Michal Prasek i mbante si kafshë shtëpiake.

Sipas burimeve policia është detyruar të qëllojë me qetësuesë drejt luanëve për shkak se ishte e pamundur të arrihej tek kufoma.

33 vjecari është gjobitur me parë  nga autoritetet pasi mbajtja e tyre në shtëpi është e paligjshme në Çeki.

/G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)