Patozi ndryshon 'look', shfaqet për herë të parë me mjekër në studion e Report Tv (FOTO)

Astrit Patozi i ftuar sot në studion e Report TV

Koordinatori i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka vendosur të ndërrojë look, pasi është shfaqur për herë të parë në publik me mjekër e pikërisht në intervistën me gazetarin në Report TV.

Patozi gjithmonë është shfaqur pa mjekër në çdo dalje të tij publike, por pas pushimeve verore ka vendosur të bëjë ndryshime në pamjen e tij të jashtme.

Astrit Patozi i ftuar sot në studion e Report TV

/b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord nëse Shqipëria të përdori edhe vaksinat ruse e kineze përveç vaksinave perendimore?

Komento

Komente

 • Beni: 11/09/2020 06:14

  E ka zone halli i ka lone leket ne bixhoz lala

  Përgjigju
 • strike: 10/09/2020 09:10

  ome, ke njel pa lek eee? Je bo si ky temi pasi ka taku mona baxhellen, i shkref komplet

  Përgjigju
 • ylli: 09/09/2020 17:25

  SHKO MOR MUT NE KAVAJE dhe mblidh shalqijte neper ara ,,,,se nuk je per gje tjeter ti....debil..

  Përgjigju
 • Hasan Pordha: 08/09/2020 18:30

  Ka pare kryeministrin z. Patozi duke lene mjekren enderron edhe ai qe nje dite te behet si Edi Rama.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vasili s’pyet për COVID, zhvillon takime pa maska në Kavajë e Golem: Qytetarët po presin me padurim referendumin e 25 prillit