Paulo Dybala e Mario Mandzukic
  shënojnë 2 gola në 3 minuta

Paulo Dybala e Mario Mandzukic<br />  shënojnë 2 gola në 3 minuta
Ka përfunduar me rezultatin 2:3 ndeshja miqësore midis Juventus dhe West Ham United ndërkohë që vetëm në tre minuta italianët kanë shënuar 3 gola. Goli i parë është shënuar nga Paulo Dybala në minutën 18 dhe i dyti nga Mario Mandzukic në minutën e 21.

Bardhezinjtë kanë triumfuar në pjesën e parë e cila përfundoi 2:1 pasi në minutën e 34 Andry Carroll ka shënuar për West Ham United. Në minutën e 52-të Andry Carroll ka shënuar përsëri duke e dërguar ndeshjen në barazim, por Simone Zaza ka sjellë fitoren e juventinëve në një gol të shënuar në minutën e 85-të.

juventus

Al.N/Shqiptarja.com

Si ju duk protesta e opozitës?

×

Lufta Rusi-Ukrainë/ Moska sulmon anijet në portin Odessa, 1 person i vdekur! Ushtria ruse hyn në qytetin Toretsk