PD mezi pret datën e zgjedhjeve, fillon numërimin mbrapsht: 231 ditë nga fundi! Tik-tak, tik-tak

PD mezi pret datën e zgjedhjeve, fillon numërimin mbrapsht: 231 ditë nga fundi! Tik-tak, tik-tak

Lulzim Basha, Enkeled Alibeaj, Gazment Bardhi dhe Ervin Salianji

Presidenti Ilir Meta caktoi datën 25 prill të vitit 2021 për zhvillimin e zgjedhjeve parlamentare. Duket se ky vendim është pritur me entuziazëm nga Partia Demokratike.

Kjo vjen edhe për faktin se PD-ja ka dy vite jashtë parlamentit dhe me siguri ish-deputetëve i ka marrë malli të ulen në karriget e Kuvendit.

Nga reagimi i ish deputetit Enkeled Alibeaj, duket se PD-ja e mendon seriozisht fitoren në zgjedhjet e 25 prillit.

"231 dite nga fundi!
Tik-tak, tik-tak
", shkruan Alibeaj.

Siç duket edhe nga postimet në rrjetet sociale, ish deputetët e PD-së mezi po presin të ulen në Kuvend.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Haha: 07/09/2020 09:08

  Banda e Babaleve

  Përgjigju
 • Tuk tuk: 07/09/2020 07:06

  Tuk tuk tuk ....ora po afron....kur do shuheni si opozit kriminele hajdutee tradhetare perverse vrasese mafjoze ruso serbe.....mezi po presim o mullah omar alibeaj 7×7=42

  Përgjigju
 • Tik Tak: 06/09/2020 23:12

  B A B A L E

  Përgjigju
 • Hapu dhè: 06/09/2020 21:36

  Sa te keni Lulzim Bashen ne krye te PD veten tik tak do beni. Po ju nuk keni PD ne rrethe fare. PD e keni vetem brenda SHQUPIT. Edhe Murrizi me partine e tij do marr me shume deputet se ju. Keshtu qe vazhdoni me tik tak se jeni ok.

  Përgjigju
 • 7x7: 06/09/2020 21:35

  7x7=49

  Përgjigju
 • ERP: 06/09/2020 21:30

  Ishalla, por te jete fundi politik i ju fytyrave te urryera. Ku jeni mbledhur te gjithe legenat ne kete foto

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit