Pensionisti në Fushë-Arrëz i dorëzon teserën e partisë së PS , Berisha ‘e lëvdon’: Akt atdhetarie

Pensionisti në Fushë-Arrëz i dorëzon teserën e partisë së PS , Berisha ‘e lëvdon’: Akt atdhetarie

Ish kryeministri, Sali Berisha

FUSHË-ARRËZ- Këtë të diel, Berisha ka zhvilluar fushatën e tij i ndarë nga kreu i koalicionit Ilir Meta në Fushë-Arrëz. Aty, një pensionist i ka dorëzuar teserën e partisë socialiste duke u shprehur se ka nevojë për ndryshim. E për këtë, Berisha i ka dedikuar një postim në rrjetin e tij social Facebook dhe e ka quajtur “akt Atdhetarie” megjithëse i përket kastës së vjetër të politikës.

Në një reagim Përmes një postimi në Facebook, Berisha shkruan se qytetari ka bërë një akt atdhetarie të vërtetë.

“Një akt atdhetarie të vërtetë”, shkruan Berisha krah videos.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Tito: 01/05/2023 09:08

  Komunisti ja dorzon teseren komunistit sali

  Përgjigju
 • Haha: 30/04/2023 22:42

  Dava derrash malokesh te dy kamunista

  Përgjigju
  • Malsori: 30/04/2023 23:50

   Ti katunar i fushes qe je ngelje e otomane ne trojet shqiptare,sdi as te shkruash shqip veq turqisht,veriu edhe Fush Arrezi ne ketë rast jane indenteti shqiptar jo sperm anadolli

 • Fonsi: 30/04/2023 21:07

  Antar partise komuniste spiun i vjeter , jo antar i PS ja dorezoi teseren shokut te vet komunist ! Legen !!!

  Përgjigju
 • asolingo: 30/04/2023 19:47

  Zotnia ne fjale e beri kete veprim per ta dorezuar dhe Saliu nga ana e tij teseren e partise.Dru me pre varja jemi ne shekullin e çudirave.Kur ne "parlament"hyjne Xhelal Mziu Nard Ndoka,Flamur Noka padre Gjekmarkaj Sali kriminella ca barbona qe e marrin preshin me deshire,plus kryemafiozi Ilir Meta nuk quhet parlament por fole idiotesh.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit