Për herë të parë, Loredana pranon publikisht shtatzëninë dhe zbulon gjininë e bebit

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana

Prej disa kohësh dyshja e njohur e shoëbizit shqiptar përfliten se do të bëhen një familje. Por as reperi Mozzik dhe as partnerja e tij, Loredana nuk kanë folur hapur për këtë gjë. Ata mundoheshin gjithmonë ta mbanin sa më diskret lajmin e bukur, pavarsisht se syrit të publikut nuk i shpëton asgjë.

Mirëpo vetëm para pak orësh Loredana ka bërë një postim në Instastory që i thotë të gjitha. Ajo ka publikuar një emoji ku shihet një familje, dy prindërit dhe një vazjë e vogël. Me siguri reperi dhe partnerja e tij do të bëhen prindër të një vajze.

Postim i bërë nga Loredana në Instastory 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Zeneli: 17/12/2018 17:22

    Bete shume mire qe e dhat kete lajm sepse kam qene merzit shume per kete pune sa qe me ish prere dhe oreksi

    Përgjigju