Përfshihet nga flakët masive mali i Shëngjinit (VIDEO)

Mali i Shëngjinit është përfshirë nga flakët ashtu si edhe mali i Kalarriqit. Zjarri vijon prej disa orësh, ndërsa ende nuk ka asnjë ndërhyrje për shuarjen e flakëve. Zjarri rrezikon disa banesa. Ndërhyrja është e vështirë për shkak të terrenit të vështirë.

d.ba./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

I mbijetuar i Holokaustit, kush është arkitekti i shquar hebre që u rikthye në Shqipëri dhe ndërtoi falas memorialin në Tiranë