Përmbyset kamioni në aksin Fier-Levan, nuk ka të lënduar (VIDEO)

Një automjet i tonazhit të rëndë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në aksin e vjetër të rrugës Fier-Levan në vendin e quajtur kthesat e liqenit.

Autoboti me targa AA 612 ZB ka qenë bosh pa ngarkesë.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm dhe fatmirësisht nuk raportohet për viktima.

M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Grabitet një argjendari në Kamëz

Grabitet një argjendari në Kamëz