Përplasen 2 automjete në qendër të Tiranës, lëndohet kalimtari

Dy automjete janë përplasur mbrëmjen e sotme rreth orës 22:50 në bulevardin e Tiranës ‘Dëshmorët e Kombit’ ku si pasojë është dëmtuar një kalimtar. Sipas njoftimit të policisë kalimtari ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve. 

Policia njofton zyrtarisht: Në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues shtetasin E. B, me mjetin me drejtues shtetasin E. Sh. Si pasojë është dëmtuar një këmbësor ende i paidentifikuar,   i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sot seanca parlamentare, në rendin e ditës interpelancë me zv.kryeministrin për Rindërtimin, projektligji për euro bondin, një hua me Berzh si dhe buxheti faktik i 2020