Përplasen dy automjete
në Rinas, shkak moti i keq

Përplasen dy automjete<br />në Rinas, shkak moti i keq
TIRANE - Një aksident ndërmjet 2 automjeteve të tipit BMW me targa SH 5931 D dhe një automjeti tjeter tip Citroen me targa të huaja, ka ndodhur sot në aksin rrugor Tiranë-Rinas, në afërsi të aeroportit.

Nga aksidenti mësohet se ka vetëm lëndime të lehta për drejtuesit e automjeteve.

Policia, e cila ka mbërritur ne vendgjarje ka nisur hetimet dhe siç shikohet edhe në foto automjetet kanë pasur një përplasje ballore më njëra-tjetrën dhe mendohet se shkak i aksidentit ka qenë moti i keq dhe pakujdesia e drejtuesve të automjeteve.

Aksidenti ne rinas
(Në foto: Automjetet e përfshira në aksident)

Redaksia Online
(F.I/Shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)