Përplasen dy makina në aksin rrugor Lezhë-Milot, plagosen 2 persona (VIDEO)

Dy persona kane mbetur te plagosur, pas perplasjes se dy automjteve ne superstraden Lezhe-Laç.

Aksidenti ndodhi prane fshatit Markatomaj, ndersa te plagosur jane derguar per ndihme mjekesore ne Spitalin Rajonal te Lezhes, nga ku mesohet se ndodhen jashte rrezikut per jeten.

Policia e cila mberriti menjehere ne vendin e ngjarjes ka nisur hetimet per zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave te ketij aksidenti.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet