Përplasen dy makina në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë, plagosen 2 pasagjere

Foto ilustruese

Në aksin rrugor Shëngjin-Lezhë, në afërsi të një lokali janë përfshirë në një aksident rrugor 2 mjete.

Kanë marrë dëmtime 2 shtetase, të cilat ndodheshin pasagjere në këto mjete. Dy pasagjeret janë dërguar në spital, dhe po marrin ndihmën e parë mjeksore.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje, po kryhen veprimet.

Vijon...

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Nishani: Nuk e përjashtoj që Lëvizja e Berishës të jetë për interesa personale, disa takime po ia organizojnë deputetë të PD! S’ka pakt të fshehtë me Bashën