Përplasen miqtë në BBV Kosova, Stresi-modeles: Të kam njohur me një 45-vjeçar! Gresa: Je falso, nuk e di për çfarë skenash po e bën këtë

Përplasen miqtë në BBV Kosova, Stresi-modeles: Të kam njohur me një 45-vjeçar! Gresa: Je falso, nuk e di për çfarë skenash po e bën këtë

Stresi dhe Gresa

Një përplasje ka pasur mes Stresit dhe Gresës, të cilët u duk sikur ishin miq të mirë. Reperi e akuzoi për mosmirënjohje dhe bëri deklaratë bombë duke thënë se modelen e ka njohur me një 45-vjeçar. Ndërsa Gresa u përpoq ta hedhë poshtë.

“Unë nuk luaj me zemra të njerëzve. Për mua është shumë falsë, nuk i besoj këtij njeriu. Për mu është vetëm negativitet”, tha modelja.

“Nuk ka besim në vete. Ka probleme me veten. Unë e di çfarë personi jam, dhe nuk e di për çfarë skenash po e bën këtë. Falsë, falsë, falsë”, tha Gresa.

Më pas ndërhynë moderatorët e BBV Kosova duke i tërhequr vëmendje Stresit për mënyrën si iu drejtua. Pavarësisht komenteve dhe përplasjes mes tyre, më pas u panë duke u përqafuar pasi reperi i kërkoi falje.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Krerët e besimeve fetare në Fier të shqetësuar për censin! At Nikolla: Pyetja për besimin e ndërtuar gabim! Myftiu: Formularin s’mund ta plotësojë anketuesi

Krerët e besimeve fetare në Fier të shqetësuar për censin! At Nikolla: Pyetja për besimin e ndërtuar gabim! Myftiu: Formularin s’mund ta plotësojë anketuesi