Përplasi me makinë 2 të rinj nga Fieri dhe për pak sa nuk përfundoi brenda lokalit në Elbasan, arrestohet shoferi 21 vjeçar

Përplasi me makinë 2 të rinj nga Fieri dhe për pak sa nuk përfundoi brenda lokalit në Elbasan, arrestohet shoferi 21 vjeçar

Aksidenti në bulevardin 'Aqif Pasha'

ELBASAN- Policia ka arrestuar 21 vjeçarin A.Ll i cili pasditen e djeshme shkaktoi aksidentin në bulevardin “Aqif Pasha” ku u përplas me një tjetër automjet dhe më pas për pak sa nuk përfundoi në ambientet e brendshme të një lokali.

Si pasojë e aksidentit të ndodhur dje, mbeti i plagosur lehtë shoferi i automjetit tjetër, E.K, 31 vjeç dhe pasagjerja që udhëtonte me të, të dy banues në Fier.

Dëme materiale u shkaktuan në lulishten e lokalit si dhe në një tjetër automjet që ishte parkuar aty pranë.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Pas sulmit me 300 dronë e raketa Irani vijon kërcënimet drejt Izraelit, kërcënon dhe SHBA! Ja çfarë dimë deri tani

Pas sulmit me 300 dronë e raketa Irani vijon kërcënimet drejt Izraelit, kërcënon dhe SHBA! Ja çfarë dimë deri tani