Përplasjet me tifozët e Feyenoord, gjashtë policë të dëmtuar

Përplasjet me tifozët e Feyenoord, gjashtë policë të dëmtuar

1653424856_dhuna2.jpg

Deri tani kanë shkuar për ndihmë mjekësore të lënduar me shishe, gurë e shkopinj nga përplasjet me tifozët e Feyenoord, 6 punonjës policie të patrullës së përgjithshme dhe shqiponjave.


Lajmi kryesor:

Huliganët holandezë e italianë përplasen me policinë rrugëve të Tiranës, 10 policë e 4 tifozë të plagosur! Dëbohen nga Shqipëria disa prej tyre! Në terren policia e FNSH, situata vihet në kontroll (VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Tritol në hotelin e ish drejtorit të ALUIZINI-t në Sarandë! Objektivi pre e një sulmi të ngjashëm edhe një vit më parë