VIDEO/ Përshtati lokalin për lojëra fati, arrestohet 41-vjeçari në Shkodër

SHKODËR- Një 41-vjeçar ka rënë në pranga pasi organizonte lojëra fati në Shkodër. 41-vjeçari kishte përshtatur lokalin që kishte marrë më qira në ambient për të luajtur poker.

Policia ka arrestuar 41-vjeçarin, Elton Rexhaj, banues në Shkodër dhe nga kontrolli i ushtruar në ambient ka sekuestruar një tavolinë Pokeri, çipsa dhe letra bixhozi.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës se Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprime të mëtejshme.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Osmani diskuton me Macron, Scholz dhe Borrell për zhvillimet në Kosovë

Osmani diskuton me Macron, Scholz dhe Borrell për zhvillimet në Kosovë