Peshkaqeni pëllumb bie në rrjetën e peshkatarëve, kapet 2 milje larg bregut në Darzezë (VIDEO)

FIER- Pushuesit në plazhin e Darzezës janë përballur me një situatë të pazakontë ditën e sotme.

Në ujërat e Darzezës është kapur një peshkaqen pëllumb sipas peshkatarëve. Peshkaqeni peshonte 5 kg dhe sipas tyre nuk ishte i rrezikshëm për pushuesit.

Ai është kapur rreth 2 milje larg bregut, teksa Report Tv sjell foto dhe video. 

1594630265_peshkaqeni001.jpg

Peshkaqeni i rënë në rrjetat e peshkatarëve

 

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

Dako mohon akuzat e SPAK: Për shëtitoren s’kam shkelur asnjë procedurë! S’kam pasur dijeni sa kate është pallati

Dako mohon akuzat e SPAK: Për shëtitoren s’kam shkelur asnjë procedurë! S’kam pasur dijeni sa kate është pallati