Petulla si qofte me erëza dhe domate nga zonja Albana

Qofte me erëza dhe domate

Përbërësit:

 • 5 domate
 • 1 qepë e thatë
 • 2 qepë të njoma
 • 1 vezë
 • 3-4 lgj miell
 • 1 fç djathë i grirë
 • 1 tufë dhjozëm
 • 1 lk kripë
 • 1 lk piper i kuq
 • Spec djegës
 • Trumëz
 • Rozmarinë
 • Piper i zi

Përgatitja:

Presim domatet dhe qepët në kubikë të vegjël. Bashkojmë të gjitha produktet në një tas dhe punojmë mirë brumin e qofteve. I marrim lugë-lugë dhe i skuqim me vaj të bollshëm.

MC/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

 • Sondazhi i ditës:

  Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Gazetari Dervishi: Berisha dhe Meta po orientojnë elektoratin kundër SPAK, vepër penale! Krashi: Dumani, shërbëtor i shkëlqyer publik

Gazetari Dervishi: Berisha dhe Meta po orientojnë elektoratin kundër SPAK, vepër penale! Krashi: Dumani, shërbëtor i shkëlqyer publik