Plagosi me armë 11-vjeçarin, autori largohet nga vendi i ngjarjes, policia në kërkim

Plagosi me armë 11-vjeçarin, autori largohet nga vendi i ngjarjes, policia në kërkim

17-vjeçari i cili plagosi me armë zjarri shokun e tij, Arbër Ndreu 11 vjeç, është larguar nga vendi i ngjarjes. Policia e ka identifikuar dhe po punon për kapjen e tij.

“Rreth orës 16:20, në fshatin “Dom Gjegjan”, Pukë, në rrethana ende të paqarta  është plagosur me armë zjarri, një i mitur 11 vjeç, i cili po dërgohet në Spitalin e Traumës Tiranë. Falë veprimeve të shpejta hetimore është bërë identifikimi i autorit të dyshuar  të ngjarjes, shtetasi R. C. 17 vjeç dhe po punohet për kapjen e tij. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje”, njofton policia.


Lajmi kryesor:

Prag tragjedie në Pukë, 17-vjeçari plagos me armë një 11 vjeçar, objektiv kishte kushëririn e tij! I mituri me urgjencë drejt Tiranës! Policia në kërkim të autorit


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Siguria në plazhe, fillon patrullimi me biçikleta i Policisë