Plagosja e 2 të rinjve në Skrapar, policia: I goditi me thikë një 33 vjeçar dhe u largua

2 të rinjë që janë plagosur rëndë në Skrapar janë qëlluar me thikë nga një 33 vjeçar, i cili është larguar më pas nga vendi i ngjarjes.

“Më datë 20.02.2021, rreth orës 12:20, shtetasi Xh.M, 33 vjeç, pas një konflikti të çastit ka goditur me mjet prerës (thikë) shtetasit E.M, 22 vjeç dhe shtetasin A.Ç, 20 vjeç. Shtetasit e dëmtuar janë nisur me ambulancë dhe helikopter në drejtim të spitalit Tiranë për mjekim me të specializuar. Grupi hetimor po kryen veprimet, dhe po punohet për kapjen e autorit të ngjarjes”, thotë policia.


Lajmi kryesor:

Sherr me thika, plagosen 2 të rinj në Skrapar, transportohen me helikopter në Tiranë në gjendje të rëndë! Autori arratiset


  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Koronavirusi në Shqipëri, vdekjet dhe rastet e reja u rritën në javën e fundit! Situata në spitale e qëndrueshme