Lezhë/ Dolën për gjah, por u zunë për pronat dhe bagëtinë, 49-vjeçari plagos shokun me çifte dhe ia mbath vrapit

LEZHË- Një sherr mes dy personave në Lezhë ka përfunduar me përdorimin e armëve të zjarrit dhe një të plagosur. Gazetari i Report TV, Elvis Hila raporton se 56-vjeçari Besnik Selmani banues në Milot, ka plagosur me çifte shokun e tij, 49-vjeçarin Besnik Pula, banues në Krujë.

Burime bëjnë me dije se 2 personat kishin dalë për gjueti me njëri-tjetrin dhe pasi kanë nisur të debatojnë për pronat dhe bagëtitw, 56-vjeçari e qëlloi me armë zjarri dhe më pas është larguar me vrap.

I plagosuri është dërguar në spital, ku sipas njoftimit zyrtar, ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

B.K./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kot: 08/03/2023 11:31

  Kot per sport..... pune BESNIKESH!!????????

  Përgjigju
 • Gjahtari: 07/03/2023 21:48

  Po gjahu sikur eshte i ndaluar apo policia e ka harruar?

  Përgjigju
 • Ups: 07/03/2023 19:44

  Nuk kan burrni mo malsoret as bese . Dine vetem dru me pre

  Përgjigju
 • Familja Simba: 07/03/2023 19:26

  Pulajt jane marre me shume poshtersi nder vite. Mos kane shku me vra na nje anej ka Patoku e dicka ka ndodhe?

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

“I duam taksat sa Erion Braçe”, deputeti ironizon profesionistët e lirë: Të njëjtët injorantë nuk dinë që nuk kishin tatim fare

“I duam taksat sa Erion Braçe”, deputeti ironizon profesionistët e lirë: Të njëjtët injorantë nuk dinë që nuk kishin tatim fare