POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Plagosje me armë zjarri në Tiranë

Foto ilustruese

Një 26-vjeçar me iniciale E.M., është plagosur me armë zjarri në rrugën "Asdreni" në Fushë Mëzez, Kashar.

Gazetari i Report Tv Arsen Rusta raporton se ai është qëlluar në këmbë. Mësohet se ai është dërguar në spitalin e Traumës ku po merr dhe ndihmën e nevojshme mjekësore.


Policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

m.v./Shqiptarja.com
Komento