Plani/ Ed Sheeran ndërton varrin e tij në fshatin personal prej 4.4 milionë eurosh

Plani/ Ed Sheeran ndërton varrin e tij në fshatin personal prej 4.4 milionë eurosh

Ed Sheeran duket se ka menduar që t'i sigurojë një jetë të mirë vetes jo vetëm sa është në këtë botë, por ka menduar përtej.

Këngëtari i njohur i ka habitur të gjithë me planin e tij për të ndërtuar një dhomë varrimi nën dyshemenë e kishës së re në formë varke e cila po ngrihet në mjediset e mini-fshatit të tij në vlerë prej 4.4 milionë euro në Suffolk të quajtur Sheeranville.

Sipas DailyMail, fotografitë e reja tregojnë se objekti i kultit aktualisht është në ndërtim e sipër dhe është i mbuluar me skela, ndërsa së shpejti mund t’i bashkohet një zonë varrimi në të cilën do të futej përmes një pllake në dysheme.

Nga sa raportohet, 30-vjeçari mund të varroset në mjediset e shtëpisë së tij në fshatin Framlingham, gjithmonë nëse ia del që të marrë miratimin nga oficerët e këshillit.

Plani për varrin e Ed Sheeran

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet