Po kalonte rrugën për të shkuar në hotel, përplaset nga makina e mitura afgane në Shëngjin! Shoqërohet shoferja

Një 7-vjeçare, e identifikuar si A.F., është përplasur nga një makinë teksa po kalonte rrugën për të shkuar në hotelin ku po strehohet prej rreth 2 vitesh.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në vendin e quajtur 'Lapidari' në Shëngjin, ku e mitura u përplas nga një makinë në lëvizje. Aktualisht e mitura është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën ndërsa drejtuesja i mjetit është shoqëruar në komisariat.

Shoferja e identifikuar si L.Gj., 45 vjeçe që po drejtonte mjetin tip 'Fiat Punto' u largua nga vendi i ngjarjes por pak caste më vonë u identifikua dhe u shoqërua në polici. 

Gjithashtu, grupi hetimor vazhdon veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

G.MO//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol