Po punonte në një pallat në ndërtim në Sarandë, vdes 50-vjeçari! Ra aksidentalisht nga lartësia

Po punonte në një pallat në ndërtim në Sarandë, vdes 50-vjeçari! Ra aksidentalisht nga lartësia

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak orë më parë në Sarandë, ku një punëtor ndërtimi 50-vjeçar ka rënë nga pallati teksa po punonte dhe për pasojë ka vdekur në vend.

Ngjarja ndodhi sot rreth orës 11:30, në lagjen nr.1, Sarandë, ku 50-vjeçari i identifikuar Edmond Kapo, teksa punonte në një pallat në ndërtim, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga një lartësi e konsiderueshme dhe për pasojë nga dëmtimet e marra, ka ndërruar jetë në vend.

Grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Një vatër e re zjarri shfaqet në afërsi të fabrikës 'Deutsch Color' në Maminas

FOTO/ Një vatër e re zjarri shfaqet në afërsi të fabrikës 'Deutsch Color' në Maminas