Po realizonte fotot e dasmës, nusja bie në det me fustanin e bardhë (VIDEO)

MEKSIKË- Aili Reierson është rrëzuar nga një motorr uji  kur po realizonte fotot e dasmës në brigjet e Kankunit të Meksikës. Nga videoja deti duket me dallgë dhe erë. Ata hipin në motorrrin e ujit dhe bëhen gati për fotot, por dhëndrri e menaxhon me vështirësi motorrin dhe gjatë rrotullimit nusja ka rënë në ujë.

Ky moment qësharak nuk ia ndryshoi humorin nuses dhe ajo e vazhdonte situatën me humor, duke thënë që ishte mirë. Nusen e ndihmojnë persona të tjerë, kurse dhëndrri e kalon situatën duke qeshur e mos dhënë asnjë ndihmë.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Juxhin: 14/08/2019 12:29

    Jevgu kur ra ne vaj ulliri, lyeu edhe b....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve