Po udhëtonte me motorin e punës, përplaset për vdekje nga një automjet 20 vjeçari shqiptar në Athinë

Niko Nikolli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mesnatës në kryeqytetin grek, Athinën, ku humbi tragjikisht jetën 20 vjeçari shqiptar Niko Nikolli.

I riu ishte duke udhëtuar me motorin e punës me të cilin shpërndante pica teksa është përplasur për vdekje nga një automjet.

Nikolli ishte me origjinë nga fshati Troshan i Lezhes dhe jetonte në Athinë të Greqisë ku edhe punonte si motorist.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vrasja në Elbasan, Kodheli: E turpshme, nuk mund të bëhet vetëgjyqësi se nuk jemi në komunitet primitiv! Në Tiranë marr më shumë se 10 mijë vota