Policia i gjen Albana Osmanit një
objekt të humbur një vit më parë 

Policia i gjen Albana Osmanit një<br />objekt të humbur një vit më parë 
Një vitë më parë Albana Osmani, moderatorja e Top Channel kishte humbur  portofolin, por pas një viti Policia e Shtetit e ka surprizuar me gjetjen e tij.

Albana e ka vlerësuar shumë këtë gjest dhe ka dashur ta ndajë edhe me ndjekësit e saj duke postuar edhe portofolin i cili tani e tutje me siguri do të bëhet edhe më i dashur për moderatoren. 
portofoli i albana osmanit

(d.b/Shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

PD një gjirokastrit për Tiranën, kush është Roland Bejko! Drejtues politik në Gjirokastër, aktualisht Sekretar për Çështjet Vendore

PD një gjirokastrit për Tiranën, kush është Roland Bejko! Drejtues politik në Gjirokastër, aktualisht Sekretar për Çështjet Vendore