Policia i shkoi në shtëpi, flet gruaja e Adriatik Llallës: Nuk e di se ku ndodhet

1632341947_Screenshot1.jpg

Pak orë pas vendimit të formës së prerë të Apelit të Gjykatës së Posaçme, për dënimin me 2 vite burg të ish-prokurorit Adriatik Llalla, policia zbarkoi mbrëmjen e sotme në shtëpinë e tij. Ata kanë ndenjur vetëm 15 minuta dhe kanë konstatuar që Adriatik Llalla nuk ndodhet në banesë. Ndërkohë burime bëjnë me dije se gruaja e tij ka deklaruar se nuk është në dijeni se ku ndodhet bashkëshorti i saj.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ U dënua me 2 vite burg, policia shkon në banesën e Adriatik Llallës! Ish kryeprokurori jashtë vendit, efektivët kontrolle në shtëpinë e tij


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me rekomandimin e Komitetit të Imunizimit për dozë të tretë vaksine për mbi 60 vjeçarët?×

Lajmi i fundit

John

Aksident në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, kamioni përplas për vdekje këmbësorin